Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
02 Ocak 2023

Hastanemiz tarafından "Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı " 27.02.2023-28.03.2023” tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular ” 02.01.2023-13.01.2023” tarihleri arasındadır.

Bu sertifikalı eğitim programına Ameliyathanede en az iki (2) yıl çalışan hemşire, ebe (hemşirelik yetkisini almış) ve sağlık memuru(toplum sağlığı) katılabilir.

Başvuru için gerekli evraklar; 

1- Başvuru Formu :  https://ekip.saglik.gov.tr  adresine e-devlet üzerinden giriş yaparak  (Başvurular-Eğitim Başvurusu- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ‘‘Başvuru Formu’’ eksiksiz doldurulmalı, başvuru kesinleştirilip çıktısı alınarak (başvurunun çıktı alabileceğiniz bir masaüstü bilgisayardan yapılması önemlidir) , Hastane Başhekim  imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ ne imzalatarak mühür bastırılmalı.

2- Mezuniyet Belgesi  : aslı gibidir onaylı diploma örneği (ön-arka fotokopi üzerine) ya da mezuniyet belgesi.

3-Kimlik Belgesi : aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Ameliyathanede  çalıştığınızı gösteren güncel tarihli belge  : Belgede halen ameliyathane hemşiresi olarak çalışmakta olduğunuz belirtilmeli ve belgenin hazırlandığı tarih güncel tarih (Ocak 2023) olmalı.(İdare tarafından onaylanmış)

Başvuru belgelerinin renkli taratılmasının ardından  istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişiler için program ücretlidir.

Konu ile ayrıntılı bilgi İçin;

Program Sorumlusu

Özgür ÖZÇELİK  

Tel: 212 459 63 59
Mail
istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr