Nütrisyon Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
10 Temmuz 2023

Hastanemiz tarafından "Nütrisyon Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı" 09.10.2023-03.11.2023 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular ” 14.08.2023-25.08.2023  tarihleri arasındadır.

Sertifikalı Eğitim Programına, nütrisyon desteği hizmet ve/veya eğitimini yürüten ya da bu alanda çalıştırılması planlanan lisans mezunu hemşireler, hemşirelik yetkisi almış ebeler ve sağlık memurları (toplum sağlığı) katılabilir.

1- Başvuru Formu :  https://ekip.saglik.gov.tr  adresine E-devlet üzerinden giriş yaparak  (Başvurular-Eğitim Başvurusu- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ‘‘Başvuru Formu’’ eksiksiz doldurulmalı, başvuru kesinleştirilip çıktısı alınarak (başvurunuzun çıktı alabileceğiniz bir masaüstü bilgisayardan yapılması önemlidir) , Hastane Başhekim  imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ ne imzalatarak mühür bastırılmalı.

2- Mezuniyet Belgesi  : Lisans mezunu olduğunuzu belgeleyen Aslı gibidir onaylı diploma örneği (ön-arka fotokopi üzerine) ya da mezuniyet belgesi (E-Devletten alınan)

3-Kimlik Belgesi : Aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Nütrisyon Biriminde çalıştığınızı veya çalıştırılmanızın  planlandığını gösteren belgeEğer Nütrisyon biriminde çalışıyor iseniz; Belgede halen Nütrisyon Birimi hemşiresi olarak çalışmakta olduğunuz belirtilmeli ve belgenin hazırlandığı tarih güncel tarih (Ağustos 2023) olmalı.

Başvuru belgelerinin renkli taratılmasının ardından istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi ve mailinizin cevaplandığının teyit edilmesi gerekmektedir.

Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişiler için program ücretlidir.

Konu ile ayrıntılı bilgi İçin;

Program Sorumlusu: Sevil Yazar- Sevda Maskan

Tel: 0212 459 63 59