Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
19 Aralık 2022

Hastanemiz tarafından "Yoğun  Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı "  06.02.2023-17.03.2023tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular 19.12.2022 - 30.12.2022tarihleri arasındadır.

Bu sertifikalı eğitim programına yoğun bakımda  çalışan veya çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış ) ve sağlık memurları (toplum sağlığı) katılabilir.

Başvuru için gerekli evraklar; 

1- Başvuru Formu :  https://ekip.saglik.gov.tr  adresine E-devlet üzerinden giriş yaparak  (Başvurular-Eğitim Başvurusu- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ‘‘Başvuru Formu’’ eksiksiz doldurulmalı, başvuru kesinleştirilip çıktısı alınarak (başvurunuzun çıktı alabileceğiniz bir masaüstü bilgisayardan yapılması önemlidir) , Hastane Başhekim  imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ ne imzalatarak mühür bastırılmalı.

2- Mezuniyet Belgesi  : Aslı gibidir onaylı diploma örneği (ön-arka fotokopi üzerine) ya da mezuniyet belgesi(E-Devletten alınan)

3-Kimlik Belgesi : Aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Yoğun Bakımda  çalıştığınızı veya çalıştırılmanızın  planlandığını gösteren güncel tarihli belge    yoğun bakımda çalışıyor iseniz halen çalışmaya devam ettiğinize dair güncel tarihli (ARALIK 2022) belge, eğer çalışmıyor iseniz çalıştırılmanızın planlandığını gösterir güncel tarihli (ARALIK 2022) belge.

Başvuru belgelerinin taratılarak istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi, mail üzerinden olumlu dönüş yapılmasının ardından,belgelerin ıslak imzalı hallerinin , Cerrahpaşa Mh., Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. No:24 İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi    C Blok 3. Kat Eğitim Birimi Hemşire Didem GÜRSOY PK: 34098 Fatih/İstanbul adresi üzerinden 02.01.2023 tarihi  mesai bitimine kadar elden veya posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişiler için program ücretlidir.

Konu ile ayrıntılı bilgi İçin;

Program Sorumlusu

Esra Uysal Gündüz

Tel: 212 459 63 59
Mail
istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr