Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
16 Eylül 2022

Hastanemiz tarafından "Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı "  07.11.2022-06.12.2022 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular 19.09.2022 - 30.09.2022 tarihleri arasındadır.

Bu sertifikalı eğitim programına Ameliyathanede en az iki (2) yıl çalışan hemşire, ebe (hemşirelik yetkisini almış) ve sağlık memuru(toplum sağlığı) katılabilir.

Başvuru için gerekli evraklar; 

1- Başvuru Formu :  https://ekip.saglik.gov.tr  adresine e-devlet üzerinden giriş yaparak  (Başvurular-Eğitim Başvurusu- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ‘‘Başvuru Formu’’ eksiksiz doldurulmalı, başvuru kesinleştirilip çıktısı alınarak (başvurunun çıktı alabileceğiniz bir masaüstü bilgisayardan yapılması önemlidir) , Hastane Başhekim  imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ ne imzalatarak mühür bastırılmalı.

2- Mezuniyet Belgesi  : aslı gibidir onaylı diploma örneği (ön-arka fotokopi üzerine) ya da mezuniyet belgesi.

3-Kimlik Belgesi : aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Ameliyathanede  çalıştığınızı gösteren güncel tarihli belge  : Belgede halen ameliyathane hemşiresi olarak çalışmakta olduğunuz belirtilmeli ve belgenin hazırlandığı tarih güncel tarih (Eylül 2022) olmalı.(İdare tarafından onaylanmış)

Başvuru belgelerinin taratılarak istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi, maile onay verilmesinin ardından , belgelerin ıslak imzalı hallerinin  , Kasap İlyas Mah. Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hast A Blok 3.Kat Genel Cerrahi Ameliyathanesi Sorumlu Hemşire Sevgi Ateştekin  PK: 34098 Fatih/İstanbul adresi üzerinden 03.10.2022 tarihi  mesai bitimine kadar elden veya posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişiler için program ücretlidir.

Konu ile ayrıntılı bilgi İçin;

Program Sorumlusu

Sevgi Ateştekin  

Tel: 212 459 63 59
Mail
istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr