Acil Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
13 Mart 2024

Hastanemiz tarafından "Acil Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı "  06.05.2024-14.06.2024 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular 11.03.2024 - 22.03.2024   tarihleri arasındadır.

Bu sertifikalı eğitim programına çocuk ve erişkin acil servislerinde çalışan veya çalıştırılması planlanan hemşireler, hemşire yetkisi almış ebeler ve sağlık memurları (toplum sağlığı) katılabilir.

Başvuru için gerekli evraklar; 

1- Başvuru Formu :  https://ekip.saglik.gov.tr  adresine e-devlet üzerinden giriş yaparak  (Başvurular-Eğitim Başvurusu- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ‘‘Başvuru Formu’’ eksiksiz doldurulmalı, başvuru kesinleştirilip çıktısı alınarak (başvurunun çıktı alabileceğiniz bir masaüstü bilgisayardan yapılması önemlidir) , Hastane Başhekim  imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ ne imzalatarak mühür bastırılmalı.

2- Mezuniyet Belgesi: Aslı gibidir onaylı diploma örneği (ön-arka fotokopi üzerine) ya da e-devletten alınan mezuniyet belgesi.

3-Kimlik Belgesi: Aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Acil serviste çalıştığınızı veya çalıştırılmanızın  planlandığını gösteren belge: Belgede halen acil servis hemşiresi olarak çalışmakta olduğunuz ya da çalıştırılmanızın planlandığı belirtilmeli ve belgenin hazırlandığı tarih güncel tarih (Mart 2024) olmalıdır (İdare tarafından onaylanmış).

Başvuru belgelerinin renkli taratılmasının ardından istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi ve mailinizin cevaplandığının teyit edilmesi gerekmektedir.

 

Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişiler için program ücretlidir.

Konu ile ayrıntılı bilgi İçin;

Program Sorumlusu

Hem. Şeyma GÜRBÜZ

Tel: 0212 459 63 59