Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
03 Ocak 2024

Hastanemiz tarafından "Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı"   19.02.2024 – 29.03.2024  tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular  ” 02.01.2024 – 15.01.2024 tarihleri arasındadır.

Bu sertifikalı eğitim programına yoğun bakımda  çalışan veya çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış ) ve sağlık memurları (toplum sağlığı) katılabilir.

Başvuru için gerekli evraklar; 

1- Başvuru Formu:  https://ekip.saglik.gov.tr  adresine E-devlet üzerinden giriş yaparak  (Başvurular-Eğitim Başvurusu- İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi) ‘‘Başvuru Formu’’ eksiksiz doldurulmalı, başvuru kesinleştirilip çıktısı alınarak (başvurunuzun çıktı alabileceğiniz bir masaüstü bilgisayardan yapılması önemlidir) , Hastane Başhekim  imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ ne imzalatarak mühür bastırılmalı.

2- Mezuniyet Belgesi: Aslı gibidir onaylı diploma örneği (ön-arka fotokopi üzerine) ya da mezuniyet belgesi(E-Devletten alınan)

3-Kimlik Belgesi: Aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Yoğun Bakımda  çalıştığınızı veya çalıştırılmanızın  planlandığını gösteren güncel tarihli belge    yoğun bakımda çalışıyor iseniz halen çalışmaya devam ettiğinize dair güncel tarihli (Ocak 2024) belge, eğer çalışmıyor iseniz çalıştırılmanızın planlandığını gösterir güncel tarihli (Ocak 2024) belge.

Başvuru belgelerinin renkli taratılmasının ardından istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr adresine mail olarak gönderilmesi ve mailinizin cevaplandığının teyit edilmesi gerekmektedir

Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişiler için program ücretlidir.

Konu ile ayrıntılı bilgi İçin;

Program Sorumlusu

Hem. Buket ŞENOCAK

Tel: +90 212 459 63 59
Mail
istanbuleah.egitim@saglik.gov.tr